Mercedes-Benz

Fleetový prodej dodávek Mercedes-Benz

Fleetový specialista dodávek pro Zlínský kraj

JménoE-mailTelefon
Ondřej Bosákbosak@samohylmb.cz
724 332 614

Vítejte v části velkoodběratelů dodávek Mercedes-Benz SAMOMÝL MB a.s.

Pokud Vaše firma uvažuje o zahrnutí vozů Mercedes-Benz do svého vozového parku, jste zde na správné adrese.

Naše poslání

Naše oddělení pro velkoodběratele Vám může na základě detailní analýzy Vašich potřeb navrhnout optimální řešení pro nákup dodávkových vozidel Mercedes-Benz. Naše vozidla se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí, komfortem cestování a bezpečností, to vše při rozumných nákladech na provoz a vysoké zůstatkové hodnotě. To je předurčuje jako vynikající flotilová vozidla pro firemní autoparky, zejména pro střední a vyšší management.

Cenová nabídka na míru

Na základě počtu odebraných vozů Vám připravíme výjimečnou cenovou nabídku. Navíc jsme schopni Vám navrhnout zajímavé způsoby financování formou úvěru, finančního či operativního leasingu. A to ve spolupráci se stabilním partnerem, leasingovou společností Mercedes-Benz Financial Services Česká republika, s.r.o.

Servisní smlouva

Užitečným produktem pro Vaši firmu může být servisní smlouva, která je variabilní a obsahuje například: rozšířenou záruku, pravidelnou údržbu předepsanou výrobcem, díly podléhající opotřebení, pneumatiky a další. To Vám umožní lépe kontrolovat Váš firemní park, vyhnout se neočekávaným výdajům a pomocí fixních měsíčních splátek plánovat provozní náklady

Jsme připraveni Vás kdykoliv a kdekoliv navštívit, analyzovat Vaše potřeby a navrhnout pro Vás optimální řešení šité na míru tak, aby vyhovovalo Vašim potřebám i ekonomickým možnostem Vaší firmy. Těšíme se na Vaší poptávku!