Mercedes-Benz

Design

Funkčnost a flexibilita je pro velkoprostorové auto nezbytností. Bezpečnost očekávanou samozřejmostí. Špičková technika u Mercedes-Benz osvědčeným bonusem. Ovšem design je to, co odděluje šeď od výjimečnosti. Třída V si získává sympatie svou dynamickou linií. Správné koření do oblíbeného receptu však přináší AMG linie s diamantovou maskou a dramaticky tvarovaným předním nárazníkem dávajícím jasně tušit svou oprávněnou nadřazenost.

Atraktivní exteriér vyvolává opodstatněně jen ty nejvyšší nároky na řešení interiéru. Volitelné uspořádání sedadel 2+2+2 nebo jakákoli kombinace s lavicí až k plně kapacitnímu uspořádání 2+3+3 napovídá, že Třída V se výzev opravdu nebojí. I ostré kritiky umlčí jemná kůže potahů sedadel, navíc s možností vyhřívání a ventilace křesel vpředu i vzadu.

Ve světě Mercedes-Benz máte vždy možnost mít něco extra. Ať už je to rozměrná otevírací panoramatická střecha. Nebo audiosystém s interkomem pro bezproblémovou srozumitelnost při komunikaci posádky. NEBO kapitánská křesla za řidičem s možností el. polohování až do relaxační polohy s podložkou lýtek a chodidel, masáží, vyhříváním a ventilací.