Mercedes-Benz

Třída V

Velká jako život.

Jako neúnavné taxi, vyhlídkový vůz v cestovním ruchu, hotelový dopravní prostředek, nebo rodinný vůz s individuálním nastavením sedadel až pro 8 osob a širokou škálou doplňkové výbavy uspokojí Mercedes-Benz třídy V i v tu nejnáročnější klientelu. Obklopí vás elegance, pohodlí a velkorysý prostor, zejména ve výbavových a designových liniích Avantgarde a Exclusive.

Neustále v pohybu.

Pohodlný vůz na dlouhé cesty pro jakoukoli příležitost. Nyní nově s tichým a úsporným motorem, který s označením V 300 d poskytuje výkon až 239 koní. Komfortní jízdu i skvělou dynamiku podpoří osvědčená automatická devítistupňová převodovka 9G-TRONIC.

Třídu V mají v oblibě nejen ti, kteří s ní denně vzdorují stresu ucpaných měst při cestě do práce, s dětmi do školy nebo za večerní zábavou.
Oblíbili si jí také ti, kterým je Třída V skvělým společníkem při dálkových přesunech po celé Evropě nebo při přepravě významné návštěvy z letiště.
Třídu V v provedení MarcoPolo se zvedací střechou a postelemi pak doslova milují dobrodruzi, kteří při cestách za poznáním nebo za adrenalinovými sporty mohou svobodně nocovat téměř kdekoli. Všichni tito totiž bez výjimky ví, že Třída V nabízí spolehlivé, elegantní a smysluplné řešení, které vždy přináší něco navíc.

Opravdu odoláte zvýhodněným vozům na skladě?

Věřte, bude to láska na první pohled. Navíc s možností financování úvěrem nebo finančním leasingem. A hlavně, prakticky ihned můžete vyrazit na výlet, pracovní cestu nebo báječnou dovolenou. Těšíme se na brzké setkání.

Operativní leasing

Operativní leasing Třídy V přináší skvělou možnost užívat si výhod flexibilního firemního mikrobusu nebo rodinného reprezentativního velkoprostorového vozu za zvýhodněnou měsíční splátku.
Ve splátce mohou být obsaženy také služby jako servisní náklady a prodloužená záruka.
Konkrétní a na míru Vašim přáním a požadavkům připravenou nabídku Vám připraví Váš prodejce.

Kontaktujte svého prodejce a poznejte osobně přednosti Třídy V třeba při předváděcí jízdě.

jménoregiontelefone-mail
Ondřej BosákZlín724 332 614bosak@samohylmb.cz
Zdeněk ZlámalíkZlín607 053 591zlamalik@samohylmb.cz
Petr ProcházkaVsetín607 053 590prochazka@samohylmb.cz