Mercedes-Benz

Výkon

Emoce místo emisí.

Skutečný model AMG poznáte podle prvního tónu. Také čistě elektrický vůz Mercedes-AMG proto nabízí nezapomenutelný, autentický zvukový zážitek. Za příplatek je dokonce dostupný druhý, ještě intenzivnější zvukový svět AMG Performance.

Kompletně přepracované hnací ústrojí s elektromotory na přední a zadní nápravě poskytuje ve voze Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+ výkon až 445 kW. O maximální dynamiku a kontrolu jízdy se starají komponenty High Performance jako plně variabilní pohon všech kol AMG Performance 4MATIC+, podvozek AMG RIDE CONTROL+ se vzduchovým odpružením, adaptivní nastavitelné tlumení a řízení zadní nápravy a také za příplatek dostupná vysoce výkonná keramická kompozitní brzdová soustava AMG.

Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC

Výkon: 350 kW (476 k)
Zrychlení: 4,2 s z 0 na 100 km/h
Dojezd: 462-533 km
.

Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+

Výkon: 460 kW (626 k) / *505 kW (687 k)
Zrychlení: 3,5 s / *3,3 s z 0 na 100 km/h
Dojezd: 444-518  km
*se sadou AMG DYNAMIC PLUS
.
Nový zvuk AMG.

Emotivní zvuky pro jedinečný zážitek z jízdy.
Emotivní zvuk je již odedávna charakteristickým znakem vozidel Mercedes-AMG. Na tom se ani v budoucnu nic nezmění, neboť EQE 43 4MATIC obohacuje jízdu na elektrický pohon o nový, energický zvuk.

Specifická elektrická platforma pohonu AMG.

Dokonale vyladěný jízdní výkon.
Řešení specifická pro AMG, pokud jde o pohon, podvozek, brzdy a zvuk, jsou příslibem značky AMG, můžete se tedy těšit na dynamický a emotivní prožitek jízdy v každém ohledu.