Mercedes-Benz

Příplatkové výbavy

Vytvořte si svůj vlastní Mercedes-AMG EQE.

Objevte naše rozsáhlé příplatkové výbavy a vytěžte ze svého vozu Mercedes-AMG EQE ještě více.

Design

Volant AMG Performance v karbonovém designu / mikrovláknu MICROCUT

U tohoto volantu AMG je použit výrazný karbon a na omak příjemné mikrovlákno MICROCUT - pro dokonalý vzhled a pohodlné držení. Typický zploštělí tvar AMG je převzat z motoristicého sportu a zdůrazňuje sportovní charakter kokpitu. Ergonomicky umístěné panely dotykového ovládání poskytují komfort intuitivního ovládání a podporují soustředěnou jízdu.

Čalounění kůži nappa AMG

Vychutnejte si prvotřídní prostředí s vybranou kůží nappa. Při výběru materiálu se odborníci ze společnosti Mercedes-Benzřídí těmi nejpřísnějšími kritérii kvality. Dostane se Vám fascinujícího výsledku, který uvidíte a pocítíte. Měkký a hebký prvek, který se na základě individuálního výběru barvy stává výrazným puncem interiéru.

Panoramatické posuvné střešní okno

Ať už otevřené nebo zavřené: díky panoramatickému posuvnému střešnímu oknu, které je dostupné za příplatek, zažijete fascinující pocit svobody a zároveň si užijete dostatečně prosvětlené prostředí interiéru. Toto velkoryse pojaté posuvné střešní okno působí jedinečně také zvenčí, neboť dodává exteriéru lehkost a exkluzivitu. Okno ovládáte pomocí dotykového posuvného ovladače.

Komfort

Ambientní osvícení

Vytvořte si interiér zcela podle svých představ nebo momentální nálady. Ambientní osvícení s tlumeným světlem Vám díky 64 barvám nabízí téměř neomozené možnosti světelné inscenance.

MBUX Hyperscreen

Dodejte svému interiéru hodnotnější vzhled pomoci působivého designového prvku.Tři displeje uméstěné pod jednou skleněnoou plochou do velké obrazovky MBUX Hyperscreen působí jako by byly z jednoho kusu. Brilantní displeje OLED s haptickou odezvou a inovativní grafické uživatelské rozhraní s nultou úrovní zajistí mimořádný komfort při používaní.

ENERGIZING AIR CONTROL Plus s HEPA filtrem

Nezbytná výbava nejen pro alergiky: HEPA filtr účinně snižuje znečištění vzduchu. ENERGIZING AIR CONTROL Plus navíc sleduje kvalitu vzduchu uvnitř i mimo vozidlo a výsledek Vám zobrazuje v systému MBUX. Poedle naměřené hodnoty Váš Mercedes automativky přepíná mezi režimem čerstvého vzduchu a vnitřní cirkulací.

Bezpečnost

Sada jízdních asistentů Plus

Doveze Vás pohodlně a bezpečně do cíle. Díky moderním, inteligentně propojeným systémům snímačů si vychutnáte nejrůznější přednosti částečně automatizované jízdy. Jízdní asistentní Vás podporují v závislosti, varují při nebezpečí kolize a v případě potřeby zasáhnou - ve prospěch všech účastníků silničního provozu.

DIGITAL LIGHT s funkcí projekce

Se systémem DIGITAL LIGHT si můžete dopřít  brilantní světelné podmínky - neustále přizpůsobované ostatním účastníkům silničního provozu a plpůnímu prostředí. Systém DIGITAL LIGHT navíc ohromí svými funkcemi projekce, kteé jsou dostupné v souladu s místními předpisy pro registraci vozidel, aktuálně s částečnými rozsahy v USA, EU, Číně a státech Perského zálivu.

Sada pro parkování s funkcemi pro dálkové ovládání

Aplikace s parkovací službou: díky ní pohodlně vystoupíte z vozidla a nastoupíte do něj mimo parkovací místo - systém Váš Mercedes automaticky uvede na parkovací místo i ven z něj. Vy sledujete proces parkování zvenčí a můžete jej řídit prostřednistvím chytrého telefonu. Parkování je tímto způsobem výrazně pohodlnější a současně lze předejít drobným poškozením při otevírání dveří.

Výkon

AMG TRACK PACE*

AMG TRACK PACE promění vaše vozidlo Nercedes-AMG ve Vašeho virtuálního závodního inženýra. Prostřednictvím časů kol, sektorů a zrychlení a také vybraných telemetrických údajů v reálném čase můžete cíleně analyzovat a zlepšovat své řidičské dovednosti.
*Tato vývaba je Vám k dispozici jako výbava on-demand také pro pozdější aktivaci ve vozidle. K tomu je nutná registrace na portálu Mercedes me connect a také odsouhlasení podmínek  služeb Mercedes me connect a minimálně dočasné propojení vozidla a uživatelského účtu. Dalším předpokladem pro aktivaci de datové připojení k vozidlu a příslušná výbava ve vozidle. Poté je zvolená výbava on demand ve vozidle aktivována a lze ji trvale používat. A to i v případě, že služby Mercedes me connect vypovíte a přerušíte propojení vozidla s uživatelským účtem. Veškeré informace týkající se technických předpokladů zjistíte prostřednictvím Mercedes me nebo u svého autorizovaného partnera Mercedes-Benz.
U některých vozidel může kvůli problémům s dodávkami docházet k dočasnému omezení dostupnosti komunikačního modelu (LTE). Tím jsou dotčeny zejména služby Mercedes me connect včetně tísňového volání (eCall). Průběžně aktualizované informace jsou k dispozici u prodejců Mercedes-Benz.

Vysoce výkonná keramická kompozitní brzdová soustava AMG

Vysoce výkonná keramická kompozitní brzdová soustava AMG (přední náprava) je perfektním protihráčem silného pohonu Vašeho vozu AMG. I při extrémním námahaní zaručuje krátké brzdné dráhy, precizní ovládání brzdového výkonu a maximální životnost. V porovnání se standardní brzdou se vyznačuje nižší hmotností, čímž zvyšuje agilitu.